-20%

34,00 zł

27,20 zł

+
-

  • Oprawa : Miękka
  • ISBN : 978-83-64379-17-8
  • Autor : Amy Engel
  • Tłumacz : Paweł Beręsewicz

Szesnastoletniej Ivy Westfall nikt nie pyta, czy syn prezydenta Lattimera to jej wymarzony kandydat na męża. Sprawa jest przesądzona. Zostanie żoną śmiertelnego wroga. To smutny los dla młodej dziewczyny, ale też trudno o lepszą okazję, by zadać tyranii morderczy cios.

***

Misja Ivy to gratka dla wszystkich wielbicieli książek o tematyce antyutopii.
Wojna nuklearna zniszczyła Stany Zjednoczone. Ocaleni tworzą miasto, w którym powstają dwa stronnictwa: wygrani, którzy stanęli za ojcem obecnie rządzącego prezydenta Lattimera oraz przegrani, którzy poparli dziadka głównej bohaterki - Ivy. Te dwa obozy dla zachowania zgody raz do roku wydają synów zwycięzców za córki przegranych. Przeznaczeniem głównej bohaterki jest ślub z synem prezydenta – Bishopem. Czy Ivy uda się spełnić swoją misję? Czy uczucia wygrają z przywiązaniem do rodziny? Czy Bishop jest naprawdę tak zły, jak twierdzą wszyscy wokół? Na te pytania odpowie książka Amy Engel Misja Ivy.

Polecam! To książka bardziej intrygująca i wciągająca niż "Delirium", "Niezgodna" czy "Igrzyska Śmierci".

Przeniesiecie się do świata, gdzie miłość jest kojarzona na podstawie testów i gdzie wielki mur odgradza małe miasteczko od reszty świata. Co się za nim kryje? I czy potrafilibyście tam przetrwać? Przekonajcie się sami!

Olga Bielawska - recenzentka

Recenzje:

http://patsy-books.blogspot.com

http://otwartaksiega2002.blogspot.com

http://cynamonkatiebooks.blogspot.com